Žemynos gimnaziją aplankė svečiai iš Rygos švietimo departamento

Lapkričio 9 d. Vilniaus EDU iniciatyva sulaukėme svečių iš Rygos švietimo departamento ir Rygos švietimo skyriaus darbuotojų. Švietimietės iš kaimyninės šalies domėjosi FabLab, VGTU ,,Ateities inžinerijos“ , KTU DEC.LT projektais ir biologijos STEAM veikla. Žemynos gimnazijos mokiniai anglų kalba pristatė sukurtus kūrybinius ir inžinerinius projektus. Tai puiki galimybė ne tik demonstruoti savo sugebėjimus, bet ir dalintis patirtimi su kitais. Svečiai aktyviai dalyvavo, fotografavo mokinių darbus, uždavė klausimų, domėjosi, kokią pridėtinę vertę suteikė mokiniams dalyvavimas šiuose projektuose.

Toks tarptautinis bendradarbiavimas gali turėti teigiamą poveikį visoms šalims, nes suteikiama galimybė dalintis žiniomis, gerąja patirtimi bei skatinant tolesnį bendradarbiavimą.

Mokytojai turėjo galimybę pasidžiaugti mokinių pasiektais rezultatais.