Mokiniams

Informacija apie spintelių naudojimą

Jei ketinate nuomotis spintelę daiktų saugojimui, galite registruotis adresu:
www.cikuraku.lt arba noriu.cikuraku.lt
Užpildysite užsakymo formą, nurodę savo kontaktus, bei gimnaziją, kurioje mokotės.
Taip pat pasirinksite spintelės dydį.
Gavus užsakymą, sutartis, raktas nuo spintelės, bei sąskaita apmokėjimui bus pristatyta į gimnaziją.
Apie sutartį, raktą ir sąskaitos pristatymą būsite informuoti SMS žinute.

Nemažai klausimų galite išspręsti užsukę adresu

Primename, kad jei ČikuRaku spintele naudositės ir kitais mokslo metais (2021/2022), sutartis prasitęs automatiškai (nieko papildomai daryti nereikia). Raktas Jums lieka tas pats, o rugsėjo pradžioje sąskaitą už naujus mokslo metus gausite el. paštu ir rasite spintelėje.

SVARBU! Jei nuspręsite šia paslauga nesinaudoti (pvz.: baigiate mokyklą) prašome užpildyti duomenis – pagalba.cikuraku.lt

Nepranešus apie pageidavimą atsisakyti spintelės, mokestis už spintelės nuomą bus skaičiuojamas toliau.

Papildoma informacija būsimiems Vilniaus Žemynos gimnazijos mokiniams

Uniformą (tamsiai mėlynos spalvos švarką) galima įsigyti Vilniaus centrinės universalinės parduotuvės 5 aukšte esančioje ,,8ToGo“. Nuvykę į parduotuvę tiesiog pasakykite, jog atstovaujate Vilniaus Žemynos gimnazijai. Parduotuvės tinklalapis: http://8togo.lt/ Informacija telefonu+370 626 70697

Birželio 21 dieną nuo 9 iki 14 val. gimnazijos rūbinėje bus „Švarkų mugė“, kurioje abiturientų dėvėti uniformos švarkai bus dovanojami būsimiesiems gimnazistams.

***

Vilniaus Žemynos gimnazijoje suteikta galimybė nuomotis spintelę mokinio rūbams ir daiktams pasidėti. Šią paslaugą teikia „Čiku raku“: http://www.cikuraku.lt/mokyklai/spinteles/.

Rekomenduojama rinktis „M“ dydžio spinteles, kurios jau išdėstytos gimnazijos patalpose. Paslaugos kaina atitinka paslaugos teikėjo nurodytą kainą. Informacija telefonu: 8 619 188 90

Parengė Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja Šarūnė Saikauskienė

***

Būsimasis VILNIAUS ŽEMYNOS GIMNAZIJOS moksleivi, (2017-06-15)

Spintelių nuomos paslauga: Kartais, ypač mokslo metų pradžioje, sutarties ir rakto paruošimas gali užtrukti kiek ilgiau, tad rekomenduojame kuo ankščiau registruotis, kad galėtume paruošti bei pristatyti dar pirmąją rugsėjo savaitę. Naujiems mokiniams ir visiems pageidaujantiems naudotis spintele registracija vyksta internetu: www.cikuraku.lt/noriu

Kilus klausimams bet kada galima kreiptis el. paštu pagalba@cikuraku.lt arba telefonu +370 619 188 90 (dirbame I-V 8-17 val).  [Jei pageidausite galėsime persiųsti ir popierinius registravimosi lapus arba elektroninį failą – dėl šio prašome susisiekti, kad sutartume Jums patogiausią variantą].

Švarkų  dovanojimas: Birželio 21 dieną nuo 9 iki 14 val. gimnazijos rūbinėje bus „Švarkų mugė“, kurioje abiturientų dėvėti gimnazijos uniformos švarkai bus dovanojami būsimiesiems gimnazistams.

Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja

Šarūnė Saikasukienė

sarune.saikasukiene@gmail.com

Skanus ir naudingas užkandis į mokyklą – skaitykite

Kursas „Kompiuterinių žaidimų kūrimas, rinkos tendencijos ir ateities perspektyvos“

Kursas skirtas: studentams, moksleiviams, įmonių darbuotojams ir visiems kas nori išmokti kurti kompiuterinius žaidimus.

Kurso tikslas: supažindinti kurso klausytojus su kompiuterinių žaidimų kūrimo pagrindais bei atlikti šiuolaikinių žaidimų rinkos tendencijų apžvalgą.

Kurso organizatoriai: Kazimiero Simonavičiaus universiteto Antreprenerystės ir inovacijų centras bei didžiausia Lietuvoje kompiuterinių, mobiliųjų žaidimų kūrimo irleidybos kompanija „Nordcurrent“.

Šio kurso metu jūs:

• susipažinsite su kompiuterinių žaidimų kūrimo „virtuve“;
  • suprasite, kas yra kompiuterinio žaidimo projekto ir dizaino dokumentacija bei išmoksite patys parašyti tokį dokumentą;
  • iteratyviai (ir ne tik) kursite kompiuterinius žaidimus;
  • sužinosite naujausias šiuolaikinės žaidimų rinkos tendencijas bei ateities perspektyvas;
  • dirbsite komandose;
  • maloniai praleisite laiką;
  • sėkmingai įgyvendinę kurso programos reikalavimus gausite sertifikatą.

Skaitykite daugiau

DOKUMENTAI: