Mokiniams

Tarpinių patikrinimų grafikas 2024

Tarpinių patikrinimų grafikas:

Tarpinis patikrinimas Data Laikas Ugdymo proceso organizavimas
 Fizika 2024 m. kovo 8 d. (Pt) 8–9.30 val. Tik laikantiems tarpinį patikrinimą, nelaikantiems 1-2 pamokos vyks pagal tvarkaraštį
 Matematika (B, pirmasis)  2024 m. kovo 13 d. (T) 8–8.45 val. Tik laikantiems tarpinį patikrinimą, nelaikantiems 1-2 pamokos vyks pagal tvarkaraštį
Matematika (A, pirmasis)  2024 m. kovo 14 d. (K) 8–8.45 val. 1-2 pamokos I, II, III (matemtikos B kursas), IV klasių mokiniams savarankiškas darbas (užduotys TAMO d.)
Ekonomika ir verslumas  2024 m. kovo 15 d. (Pt) 8–9.30 val. Tik laikantiems tarpinį patikrinimą, nelaikantiems 1-2 pamokos vyks pagal tvarkaraštį
Užsienio (anglų) kalba  2024 m. kovo 19 d. (A) 8–9.30 val. 1-2 pamokos I, II, IV klasių mokiniams savarankiškas darbas (užduotys TAMO d.),
Informatika 2024 m. kovo 21 d. (K) 8–9.30 val. Tik laikantiems tarpinį patikrinimą, nelaikantiems 1-2 pamokos vyks pagal tvarkaraštį
Biologija 2024 m. kovo 26 d. (A) 8–9.30 val. 1-2 pamokos I, II, III (nelaikantiems biologijos), IV klasių mokiniams savarankiškas darbas (užduotys TAMO d.)
Geografija  2024 m. kovo 27 d. (T) 8–9.30 val. 1-8 pamokos savarankiškas darbas (užduotys TAMO d.)
Lietuvių kalba ir literatūra (A, pirmasis)  2024 m. balandžio 2–5 d. (A, T, K, Pt) 8 val.( Pagal atskirą sąrašą)
Chemija 2024 m. gegužės 6 d. (P) 8–9.30 val. Tik laikantiems tarpinį patikrinimą, nelaikantiems 1-2 pamokos vyks pagal tvarkaraštį
Istorija 2024 m. gegužės 7 d. (A) 8–9.30 val. Tik laikantiems tarpinį patikrinimą, nelaikantiems 1-2 pamokos vyks pagal tvarkaraštį

D.U.K. Tarpiniai patikrinimai

📌 Kovo mėnesį startuoja vienuoliktokų tarpiniai patikrinimai, kurie tampa brandos egzaminų dalimi.

➡️ Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) mokytojams bei mokiniams parengė atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie patikrinimus: https://bit.ly/DUKtarpiniai

✅Visą informaciją apie tarpinius patikrinimus ir brandos egzaminus sekite https://www.nsa.smm.lt ir NŠA FB.

Kvietimas į Nacionalinę moksleivių akademiją

Tvarkų atmintinė

Informacija apie spintelių naudojimą

Jei ketinate nuomotis spintelę daiktų saugojimui, galite registruotis adresu:
www.cikuraku.lt arba noriu.cikuraku.lt
Užpildysite užsakymo formą, nurodę savo kontaktus, bei gimnaziją, kurioje mokotės.
Taip pat pasirinksite spintelės dydį.
Gavus užsakymą, sutartis, raktas nuo spintelės, bei sąskaita apmokėjimui bus pristatyta į gimnaziją.
Apie sutartį, raktą ir sąskaitos pristatymą būsite informuoti SMS žinute.

Nemažai klausimų galite išspręsti užsukę adresu

Primename, kad jei ČikuRaku spintele naudositės ir kitais mokslo metais (2023/2024), sutartis prasitęs automatiškai (nieko papildomai daryti nereikia). Raktas Jums lieka tas pats, o rugsėjo pradžioje sąskaitą už naujus mokslo metus gausite el. paštu ir rasite spintelėje.

SVARBU! Jei nuspręsite šia paslauga nesinaudoti (pvz.: baigiate mokyklą) prašome užpildyti duomenis – pagalba.cikuraku.lt

Nepranešus apie pageidavimą atsisakyti spintelės, mokestis už spintelės nuomą bus skaičiuojamas toliau.

Kursas „Kompiuterinių žaidimų kūrimas, rinkos tendencijos ir ateities perspektyvos“

Kursas skirtas: studentams, moksleiviams, įmonių darbuotojams ir visiems kas nori išmokti kurti kompiuterinius žaidimus.

Kurso tikslas: supažindinti kurso klausytojus su kompiuterinių žaidimų kūrimo pagrindais bei atlikti šiuolaikinių žaidimų rinkos tendencijų apžvalgą.

Kurso organizatoriai: Kazimiero Simonavičiaus universiteto Antreprenerystės ir inovacijų centras bei didžiausia Lietuvoje kompiuterinių, mobiliųjų žaidimų kūrimo irleidybos kompanija „Nordcurrent“.

Šio kurso metu jūs:

• susipažinsite su kompiuterinių žaidimų kūrimo „virtuve“;
  • suprasite, kas yra kompiuterinio žaidimo projekto ir dizaino dokumentacija bei išmoksite patys parašyti tokį dokumentą;
  • iteratyviai (ir ne tik) kursite kompiuterinius žaidimus;
  • sužinosite naujausias šiuolaikinės žaidimų rinkos tendencijas bei ateities perspektyvas;
  • dirbsite komandose;
  • maloniai praleisite laiką;
  • sėkmingai įgyvendinę kurso programos reikalavimus gausite sertifikatą.

Skaitykite daugiau

20 žingsnių vaikams ir paaugliams, kaip apsaugoti savo asmens duomenis internete

DOKUMENTAI:

Skanus ir naudingas užkandis į mokyklą – Skaitykite