Laisvos darbo vietos

Vilniaus Žemynos gimnazija skelbia atranką:

  1. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojo pareigoms užimti. Siūlome dirbti daugiau nei 1 etatu. Atlyginimas apie 1800 eurų neatskaičius mokesčių (atlyginimas priklauso nuo turimos kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo). Įdarbinama nuo 2023 rugsėjo 1 dienos.

Reikalavimai: aukštasis išsilavinimas, lietuvių kalbos mokytojo kvalifikacija, gebėjimas naudoti IKT per pamokas.

 

  1. Matematikos mokytojo pareigoms užimti. Siūlome  apie 15 valandų darbo krūvį (nepilnu etatu). Atlyginimas apie 1200 eurų neatskaičius mokesčių (atlyginimas priklauso nuo turimos kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo). Įdarbinama nuo 2023 rugsėjo 1 dienos.

Reikalavimai: aukštasis išsilavinimas, matematikos mokytojo kvalifikacija, gebėjimas naudoti IKT per pamokas.

Privalumai: darbo patirtis, kūrybiškumas, iniciatyvumas.

CV lauksime iki 2023 m. birželio 22 imtinai. Pretendentas gali pateikti dokumentus asmeniškai,

elektroniniu paštu rastine@zemynosgimnazija.vilnius.lm.lt. , siųsti registruotu laišku (Čiobiškio 16, Vilnius). Geriausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime ir pakviesime pokalbiui telefonu arba el. paštu iki 2023 birželio 27 dienos.