Laisvos darbo vietos

 Vilniaus Žemynos gimnazija skelbia atranką:

  1. Informacinių technologijų mokytojo pareigoms užimti.

Siūlome:  0,5 et, galimybę kasdien naudoti  IKT, draugišką kolektyvą ir modernią aplinką. Atlyginimas apie 1000 eurų neatskaičius mokesčių (atlyginimas priklauso nuo turimos kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo).  Įdarbinama nuo 2022-09-01.

Reikalavimai: aukštasis išsilavinimas, informacinių technologijų mokytojo kvalifikacija.

Pretendentas gali  pateikti dokumentus el.  paštu rastine@zemynosgimnazija.vilnius.lm.lt  arba siųsti registruotu laišku (Čiobiškio  g. 16, Vilnius) iki 2022-05-26. Geriausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime ir pakviesime pokalbiui telefonu arba elektroniniu paštu.

 2. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojo pareigoms užimti.

       Siūlome:  nepilną pamokų krūvį (17  kontaktinių  valandų per savaitę), galimybę kasdien naudoti  IKT,  

draugišką  kolektyvą ir modernią aplinką.  Atlyginimas apie 1000 eurų neatskaičius mokesčių . (atlyginimas priklauso nuo turimos kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo).  Įdarbinama nuo 2022-09-01.

Reikalavimai: aukštasis išsilavinimas, lietuvių kalbos mokytojo kvalifikacija.

Privalumai:  kūrybiškumas, iniciatyvumas, užsienio kalbų mokėjimas,  patirtis ruošiant mokinius konkursams,  olimpiadoms ir VBE.  Projektinių darbų organizavimo patirtis bei gebėjimai.

Pretendentas gali  pateikti dokumentus el.  paštu rastine@zemynosgimnazija.vilnius.lm.lt  arba siųsti registruotu laišku (Čiobiškio  g. 16, Vilnius) iki 2022-05-26. Geriausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime ir pakviesime pokalbiui telefonu arba elektroniniu paštu.