Darbo grupės

Vilniaus Žemynos gimnazijos mokytojų, pagalbos specialistų bei nepedagoginių darbuotojų darbo grupės 2022-2023 m.

IStrateginio planavimo grupė

  1. Aldona Šventickienė – pirmininkė
  2. Rasa Kazlauskienė
  3. Rita Šaduikaitė
  4. Gintaras Tubelis
  5. Petras Didžiokas
  6. Domantas Jasmontas
  7. Olga Dikšė
  8. Rita Dereškienė
  9. Bieta Nikrevič
  10. Jolanta Liubkevič
  11. Justina Birutė
  12. Tomas Jurgutis
  13. Dovilė Stašionytė
  14. Roma Kulikauskienė
  15. Šarūnė Saikauskienė
  16. Petras Didžiokas
  17. Rimutė Rimavičienė

II. Metodinė taryba

  1. Rita Dareškienė
  2. Ana Lavrinovič
  3. Aistė Ignatavičienė
  4. Rimutė Rimavičienė
  5. Saada Mišeikytė
  6. Domantas Jasmontas
  7. Dovilė Baužienė
  8. Artūras Macijauskas
  9. Ivona Cymbalistenko

III. Veiklos kokybės įsivertinimo grupė

  1. Rasa Kazlauskienė – pirmininkė
  2. Aistė Ignatavičiūtė
  3. Beata Nikrevič
  4. Eglė Dzimitravičienė
  5. Violeta Sabaliauskienė
  6. Sigita Kaikarienė

IV. Karjeros ugdymo grupė

  1. Rita Šaduikaitė – pirmininkė
  2. Evelina Macijauskienė
  3. Kristina Malikėnienė
  4. Ieva Rynkunaitė
  5. Irma Drobnytė – Kašėtienė
  6. Justina Birutė

V. Vaiko gerovės komisija

  1. Gintaras Tubelis – pirmininkas
  2. Ieva Ivanauskienė – pavaduotoja
  3. Šarūnė Saikauskienė
  4. Justina Birutė
  5. Skirmantė Bendžiūtė
  6. Gerda Petkevičiūtė
  7. Vilma Morkūnienė

VI. Krizių valdymo ir ekstremalių situacijų grupė

  1. Aldona Šventickienė – pirmininkė
  2. Tomas Jurgutis
  3. Ieva Ivanauskienė
  4. Šarūnė Saikauskienė
  5. Vilma Morkūnienė

VIII. Viešųjų pirkimų komisija

  1. Rita Šaduikaitė – pirmininkė, pirkimų iniciatorė ir organizatorė
  2. Tomas Jurgutis – pirkimų inciatorius, organizatorius ir CVPis sistemos administartorius
  1. Ingrida Silickienė
  2. Kazimiera Kiaušienė

IX. Materialinių vertybių inventorizacijos ir nurašymo komisija

  1. Roma Kulikauskienė – pirmininkė
  2. Tomas Jurgutis
  3. Dovilė Baužienė
  4. Vilma Alesčikaitė

X. Darbuotojų saugos ir sveikatos komitetas

  1. Tomas Jurgutis – pirmininkas
  2. Aldona Šventickienė
  3. Janina Achremčik
  4. Skirmantė Bendžiūtė