Darbo grupės

Vilniaus Žemynos gimnazijos mokytojų, pagalbos specialistų bei nepedagoginių darbuotojų darbo grupės 2020-2021 m.

IStrateginio planavimo grupė

  1. Aldona Šventickienė– pirmininkė
  2. Rasa Kazlauskienė
  3. Žaneta Vaškevičienė
  4. Miglė Parachnevičienė
  5. Petras Didžiokas

II. Metodinė taryba

  1. Miglė Parachnevičienė – pirmininkė
  2. Asta Navickaitė
  3. Vilma Aleščikaitė
  4. Rima Akelaitienė
  5. Virginija Dapkevičienė
  6. Jolanta Liubkevič – Bedulskaja
  7. Roma Kulikauskienė
  8. Eglė Dzimitravičienė – sekretorė
  9. Beata Nikrevič

III. Veiklos kokybės įsivertinimo grupė

  1. Rasa Kazlauskienė – pirmininkė
  2. Aistė Ignatavičienė
  3. Gražina Baltuškienė
  4. Eglė Dzimitravičienė
  5. Jūratė Milickienė
  6. Sigita Kaikarienė
  7. Rita Dereškienė

IV. Karjeros ugdymo grupė

  1. Aldona Šventickienė – pirmininkė
  2. Evelina Macijauskienė
  3. Kristina Malikėnienė
  4. Ieva Rynkunaitė
  5. Irma Drobnytė – Kašėtienė
  6. Justina Liaudanskytė

V. Vaiko gerovės komisija

  1. Justina Liaudanskytė– pirmininkė
  2. Audronė Sadonienė
  3. Ieva Rynkunaitė – pavaduotoja
  4. Šarūnė Saikauskienė
  5. Rūta Mikniūtė
  6. Virginija Čaikauskienė
  7. Irena Stankuvienė
  8. Gintaras Tubelis
  9. Rasa Kazlauskienė

VI. Krizių valdymo ir ekstremalių situacijų grupė

  1. Aldona Šventickienė – pirmininkė
  2. Tomas Jurgutis
  3. Ieva Rynkunaitė
  4. Kazimiera Kiaušienė
  5. Rūta Mikniūtė

VII. Švietimo naujovių sklaidos ir kvalifikacijos grupė

  1. Žaneta Vaškevičienė – pirmininkė
  2. Asta Navickaitė
  3. Beata Nikrevič
  4. Irena Rajunčienė

VIII. Viešųjų pirkimų komisija

  1. Kazimiera Kiaušienė – pirmininkė
  2. Tomas Jurgutis – pirkimų organizatorius
  3. Aistė Ignatavičienė

IX. Materialinių vertybių inventorizacijos ir nurašymo komisija

  1. Roma Kulikauskienė – pirmininkė
  2. Tomas Jurgutis
  3. Dovilė Baužienė
  4. Vilma Aleščikaitė

X. Statinių priežiūros komisija

  1. Tomas Jurgutis – pirmininkas
  2. Redas Cvirka
  3. Algis Ambrasas

XI. Darbuotojų saugos ir sveikatos komitetas

  1. Tomas Jurgutis – pirmininkas
  2. Aldona Šventickienė
  3. Janina Achremčik
  4. Rūta Mikniūtė
Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas