Parama 1,2 procento

Mieli Vilniaus Žemynos gimnazijos bendruomenės nariai,

Dėkojame Jums, kad esate su mumis bei  kasmet prisidedate prie gimnazijos rėmimo,  skirdami 1,2 %  nuo pajamų mokesčio. Gimnazijai labai reikia Jūsų palaikymo ir paramos tam, kad kartu galėtume nuveikti dar daugiau darbų.

Vilniaus miesto savivaldybė esant pandemijos situacijai šiais metais mažina skiriamų lėšų, padedančių kurti tinkamas aplinkas mūsų vaikams. Šiais metais labai tikimės, kad su Jūsų pagalba pajėgsime užtikrinti būtiniausius mokinių kūrybinius poreikius, paremti jų idėjas bei iniciatyvas.

Kreipiamės  į Jus ir labai prašome ir šiais, 2021 m., iki  gegužės 3 dienos pervesti  į Vilniaus Žemynos gimnazijos sąskaitą  1,2 % paramą, kuri  mums yra labai reikalinga.  Gimnazijos bendruomenės, ypač mokinių,  nuomone, lėšas  panaudotume   svarbiems  gimnazijos bendruomenės poreikiams patenkinti  bei  būtiniausioms  priemonėms įsigyti.  Norėtume iš  gautų  į paramos fondą lėšų skirti 15 %    mokiniams  už gerą mokymąsi ir aktyvią visuomeninę skatinti veiklą  bei  socialinei paramai.

Pateikiame Jums mūsų  gimnazijos siekius ir,  jei pritariate,  nelikite abejingi  savo vaikų ir visos mūsų gimnazijos bendruomenės gerovei.

Įsipareigojame kasmet pateikti Jums ataskaitą, kur   tikslingai panaudojome  Jūsų pervestas lėšas.

• 2020 01 01 likutis 1,2 – 5254,28 Eur.
  • 2020 m. gauta 1,2paramos lėšų – 4686,47 Eur.

2020 m. išleistos lėšos:

• 334,90 – spausdinimo kasečių įsigijimui;
  • 2320,10 – aktų salės apšvietimo ir garso įrangos įrengimui;

Likutis 2021 01 01 dienai – 7285.75 Eur.

2021 m. planuojame naudoti 1,2% paramos fondo lėšas:

• Bibliotekos knygų saugyklos remontui
  • Biologijos 224 kabineto remontui;
  • Lietuvių kalbos 307 kabineto remontui;
  • 1 aukšto fojė remontui (reprezentacinės zonos);
  • Mokinių rūbinės rūsyje remontui;
  • Mokinių kūrybos almanacho leidimui;
  • Papildomų vaizdo kamerų įrengimui bendrosiose patalpose.

Paremti mus galite pasinaudodami įstatymo suteikta teise – dalį (iki 1,2%) sumokėto gyventojų pajamų mokesčio pervesti į Vilniaus Žemynos gimnazijos atsiskaitomąją sąskaitą.

1,2% paramą galite skirti užpildę deklaraciją Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje:
1. Prisijunkite tiesiai prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) VMI svetainėje arba per Jūsų elektroninės bankininkystės sistemą;
2. Pasirinkite „Pildyti portale“, FR0512 v.4 versiją;
3. Užpildykite aktyvius laukelius ir įrašykite Vilniaus Žemynos gimnazijos pavadinimą ir kodą:
Vilniaus Žemynos gimnazija, įstaigos kodas 190008827
Nurodykite mokesčio dalies dydį 1,2 %.
4. Spauskite „Pateikti“
(deklaraciją užpildyti reikėtų iki  birželio 1 d.)
Specialią prašymo formą bei instrukcijas, kaip ją pildyti, galima gauti VMI arba atsidarę šias nuorodas:

1. FR 0512 versija 04 JPG formatu (su gimnazijos rekvizitais)
  2. FR0512 versija 04 PDF formatu
  3. FR 0512 versija 04 pildymo instrukcija (PDF formatu)

Iš anksto dėkojame.

direktorė