Žemyniečiai dalyvavo orientaciniame žaidime „Vilniaus kūrėjai“

Vilniaus miesto 700 metų jubiliejaus proga visus metus vyksta įvairūs renginiai. Vienas iš tokių renginių buvo orientacinis žaidimas „ Vilniaus kūrėjai“ , kuriame lapkričio 22 ir 28 d. dalyvavo istorijos mokytojų Sigitos Kaikarienės  ir Romos Kulikauskienės vadovaujami 2A ir 2C kl. mokiniai . Orientacinio žaidimo metu mokiniai susipažino su Vilniui svarbiomis asmenybėmis, jų istorijomis, svarbiomis senamiesčio vietomis, kurias šie žmonės kūrė, kuriose jie gyveno, su vietomis ir paminklais, skirtais šiems žmonėms paminėti. Mokiniai vaikščiojo Vilniaus senamiesčio gatvelėmis ir atliko pateiktas užduotis , naudodamiesi Actionbound programėle telefone. Įveikę užduotis, mokiniai pasitikrino istorijos žinias smagioje viktorinoje, kurią organizavo Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra. Abiejose klasėse buvo puikiai užduotis įveikusių istoriją išmanančių mokinių.

Džiaugiamės žingeidžiais mokiniais!