Vokiečių kalbos teatrų festivalis „Bühne frei für Deutsch!“

Vokiečių kalbos besimokančių grupių teatrų festivalis „Bühne frei für Deutsch!“ (Vokiečių kalbą į sceną!) subūrė šiemet į profesionalią „Menų spaustuvės“ sceną 10 kolektyvų iš visos šalies. Tarp jų jau tradiciškai buvo ir mūsų gimnazijos kolektyvas su spektakliu „Prolog im Himmel“ pagal Johann Wolfgang von Goethe kūrinio „Faust“ įžangą.

Džiaugiamės puikiu Emos Šimkutės, Gedrimo Jurėno, Augustino Petkevičiaus, Modesto Gerdauskio, Igno Kumeliausko ir Kristinos Mezencevos pasirodymu profesionalioje scenoje, kuriam festivalio organizatoriai, svečiai ir kiti dalyviai negailėjo pagyrų už originalią ir sėkmingai įgyvendintą idėją, aktorių sceninę laikyseną, teksto valdymą ir gražų tarimą… Dėkojame teatro klasės mokiniams Guodai Nazarovaitei už spektakliui suteiktą dinamiką, Robertui Žuchovski už muzikinį apipavidalinimą, Tautvydui Makarevičiui už foninius vaizdus ir su grupe dirbusiems vokiečių kalbos mokytojai Beatai Nikrevič ir teatro mokytojams Arnoldui Tarvydui ir Gintarui Tubeliui!

Festivalį organizavo Vilniaus Goethe’s institutas kartu su mokykla-partnere Vilniaus licėjumi, bendradarbiaujant su šiuolaikinių scenos Menų centru „Menų spaustuvė“. Nuotraukos: Goethe-Institut Vilnius / Karolina Černevičienė