VILNIUS TECH „Ateities inžinerijos“ projektinių darbų pristatymas. “Filmo kūrimas mobiliuoju įrenginiu” tematikoje-I-oji vieta

Spalio 15 dieną įvyko „Ateities inžinerijos“ 4-ojo sezono projektinių darbų pristatymas.

Sveikiname gimnazijos 3D klasės mokinių komandą, laimėjusią I-ąją vietą „Filmo kūrimas mobiliuoju įrenginiu“ tematikoje. Mokiniai sukūrė mokomųjų filmų ciklą „Fizika-etika-chemija“.

Fizikos filmą „Elektros srovė ir magnetai“ kūrė mokinių grupė Matas Štrimaitis, Mykolas Motiejūnas, Aušrys Radvila. Etikos – „Klausyk savo širdies“ kūrė Monika Monkevičiūtė, Natali Dovgialo, Smiltė Meižytė, Kasparas Šumskis. Chemijos -„Du eksperimentai“-Erikas Rasiukevičius, Sandra Kovger, Gaja Mockevičiūtė, Arnoldas Mikša.

Tematikoje „ Filmo kūrimas mobiliuoju įrenginiu“ mokiniai mokėsi dirbti su stabilizatoriumi, filmuoti mobiliuoju įrenginiu, įgijo  įgūdžių dirbti su filmuotos medžiagos maketavimo programomis, apdoroti garsą, vaizdą, išsaugoti produktą tam tikrais formatais.

AI konsultantas R. Ruokis kuravo Vilniaus Žemynos gimnazijos mokinius ir jų veiklą, pateikė vertingų pastabų ir patarimų dėl vaizdo ir garso takelių montavimo, kadrų vietos ir išsidėstymo filme, kaip atliekamas pats filmavimas realiu laiku ir realioje vietoje atsižvelgiant į šviesos sklidimo kryptį ir kompoziciją. Darbo vadovė: gimnazijos matematikos mokytoja Aistė Ignatavičienė.

VILNIUS TECH “Ateities inžinerijos” platforma, sėkmingai veikianti nuo 2017 metų, yra skirta tiems, kuriuos domina šiuolaikinė inžinerinė kūryba. Mokiniai šioje platformoje kuria, konstruoja, programuoja, mokosi efektyvių šiuolaikinių technologijų pagalba sukurti išmanų įtaisą, detalę ar programėlę, parengti verslo planą, ištirti gyvenamąją aplinką, rekomenduoja siūlymus jos gerinimui.

Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja šios platformos veikloje nuo pat susikūrimo pradžios. Jų darbai įvertinti ir yra laimėję ne vieną apdovanojimą.