Vilniaus miesto mokyklų žaidynių vaikinų krepšinio 3X3 „D” pogrupio pirmas etapas, 2024

Š. m. vasario 8 dieną S. Daukanto gimnazijoje vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių vaikinų krepšinio 3X3 „D” pogrupio pirmas etapas. Pirmas varžybas Žemyniečiai susitiko su Minties gimnazijos krepšininkais ir rezultatu 19:12 pergalę iškovojo mūsiškiai.  Antrosiose varžybose mūsų krepšininkai susitiko su S. Daukanto gimnazijos komanda. Varžybos baigėsi lygiosiomis 12:12. Po pratęsimo rezultatu 14:13 pergalę iškovojo šeimininkų komanda. Ačiū, Žemynos ketvertukui, už sportinį pyktį, išlietą prakaitą ir kovą iki paskutinių sekundžių.