Kovo 1 dieną vyko Vilniaus miesto mokyklų žaidynių vaikinų krepšinio 3X3 antro etapo „G“ pogrupio varžybos. VGTU inžinerijos licėjaus sporto salėje susitiko S. Daukanto ir Žemynos gimnazijų, taip pat Vilniaus licėjaus bei VGTU licėjaus komandos. Žemyniečiai žaidė trise, be pakeitimo, ir pirmų varžybų metu nusileido S. Daukanto krepšininkams, o prieš VGTU licėjų ir Vilniaus licėjų iškovojo pergales. Į finalą, kuris vyks kovo 5 dieną, iš šio pogrupio pateko S. Daukanto ir Žemynos gimnazijų krepšininkai. Ačiū, vaikinai, kad žaisdami dėvint Žemynos gimnazijos marškinėlius, atiduodate visas jėgas aikštelėje kovodami iki finalinio švilpuko.