Vilniaus miesto dainų konkursas „Let’s Love but not Fight“

Vasario 26 dieną mokykloje vyko Žemynos gimnazijos anglų kalbos mokytojų organizuojamas Vilniaus miesto dainų konkursas „Let’s Love but not Fight“. Konkurse dalyvavo dešimt komandų iš įvairių Vilniaus gimnazijų. Mokiniai atliko tiek visiems žinomas dainas apie meilę tiek savo kūrybos dainas. Publika ir komisija liko maloniai nustebinti mokinių muzikiniu ir kalbiniu lygiu bei iki detalių apgalvotais sceniniais pasirodymais. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams bei jų mokytojams. Taip pat labai dėkojame 1G ir 2A klasių mokiniams kurie mokykloje svečius priėmė, pasirūpino jų gerbūviu, atidarė renginį ir jį vedė. Dainų konkursas puikiai atskleidė pagrindinę mintį – bendrystę ir meilę. Ačiū, kad galėjome tai stebėti tiek pasiruošimo metu tiek scenoje.

Nugalėtojai:

1 vieta – Vilniaus Licėjus