Vilniaus gimtadieniui skirta kūrybinių darbų paroda gimnazijos languose ,,Vilniaus ažūras“

Karpinių menas, kaip ir Vilniaus miesto istorija, skaičiuoja ne vieną šimtmetį. Šiandien karpiniai – tai savita kūrybos sritis, padedanti šiuolaikiniam žmogui pažinti dvasinį ir kultūrinį paveldą. Kaip ir kiekviena kita meno sritis, popieriaus karpiniai ypatingi savo tapsmu, tradicijų ištakomis, atlikimo būdais. Karpiniai, įgavę naujų formų, komponavimo būdų, tačiau neatsiejami nuo tradicijų tąsos, Vilniaus Žemynos gimnazijos mokinių trisluoksniuose karpiniuose atspindėjo Vilniaus architektūrinius objektus. Vilniaus miesto 700-jo gimtadienio minėjimo metu gimnazijos languose eksponuojant mokinių kūrybos išraišką, karpiniai tapo ne tik interjero, bet ir eksterjero puošmena.