Vaikinų krepšinio varžybos su Simono Daukanto gimnazijos krepšininkais

Š. m. balandžio 15 dieną Žemynos gimnazijos krepšininkai savo sporto salėje susitiko su S. Daukanto gimnazijos komanda. Varžybos nebuvo lengvos, nes susitiko dvi apylygės komandos, žaidėjai puikiai vieni kitus pažinojo ir tik nugalėtojai galėjo patekti į kitą etapą. Pirmus du kėlinius žemyniečiai nedideliu skirtumu atsilikinėjo nuo S. Daukanto gimnazijos krepšininkų ir tik trečio kėlinio pabaigoje perėmė iniciatyvą. Vadovaujami komandos kapitono Tito, mūsų krepšininkai parodė sportinį charakterį: puolime draskydami priešininkų gynybą, vieni kitiems padėdami prie savo krepšio ir kovodami dėl kiekvieno kamuolio rezultatu 75:70 iškovojo gražią pergalę. Ačiū, vaikinai, už sportinę kovą – tai tvirtas žingsnis į stipriausiųjų ketvertuką.