Sveikiname žemyniečius su jų pasiekimais ir kūrybiniais darbais „Ateities inžinerijos” 6 sezone!

2023-06-02 ,,Ateities inžinerijos“ 6 sezone Žemyniečiai pristatė  6 projektus. AI tematikos: ,,Žalioji energetika“ dėstytoja Doc. dr. Ina Tetsman mok. D. Miliauskienė ir mok. D. Saročka. ,,Skaitmeninio gaminio modeliavimas“,  Lekt. Rokas Bagdonas mokytoja S. Kaminskienė. ,,Virtualios realybės technologijos“ Lekt. Dr. Rokas Semėnas, mok. S. Kaminskienė. ,,Gaminio modeliavimas“ Doc. dr. Daiva Makutėnienė, mok. S. Kaminskienė.  ,,Liejimo technologijos“ Doc. dr. Irmantas Gedzevičius, mok. D. Miliauskienė.

Vertintojai ir visi besidomintys turėjo puikią galimybę pamatyti mokinių kūrybinius darbus ir rezultatus. Tai padeda mokiniams pasidalyti savo įžvalgomis ir idėjomis, skatina kitus domėtis ir įkvėpti naujų technologijų srityse. Taip pat patys galėjo pamatyti ką yra sukūrusios kitos Lietuvos mokyklos ir kaip pristato mokiniai savo darbus.

Sveikiname žemyniečius:

II vieta tematika ,,Skaitmeninio gaminio modeliavimas“ su žaidimų ,,Laikas“. Mokiniai: Justina Sereikaitė, Rokas Vala, Marius Šniras, Gvidas Vyšniauskas, Titas Bojarunas.

II vieta ,,Žalioji energetika“, ,,ElektromedisMokiniai: Vaidas Saročka, Rytis Jasnauskas, Titas Bojarunas, Modestas Pesliakas, Modestas Dominykas Semaškevičius.

II vieta ,,Virtualios realybės technologijos“ , 3D turas tema: ,,Virtualios erdvės Žemynoje“. Mokiniai: Edvard Kunej ir Milanija Medveskytė.

Dėkojame dėstytojams ir mokytojams, kurie vadovavo šiems projektams, ir palinkėti visiems mokiniams toliau kurti, tyrinėti ir pasiekti dar daugiau sėkmės ateities inžinerijos srityje.