Sveikiname Žemyniečius puikiai pasirodžiusius vaikų piešinių konkurse „Vilnius 2073“

Jau visai netrukus visi kartu švęsime neeilinį gimtadienį – jaunatviškas Vilnius pasitiks 700-ąjį jubiliejų! 2023 m. miesto centre įsikursiančiame Paviljone supažindinsime su Vilniumi prieš 200 metų, prisiminsime ypatingus žmones, kūrusius Vilnių, ir kviesime nepamiršti, jog savo miesto kūrėjai esate visi kartu!

Lietuvos nacionalinis muziejus kartu su Nacionaline Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla suorganizavo vaikų piešinių konkursą „Vilnius 2073“, kurio metu mokyklinio amžiaus vaikus vaikus iš visos Lietuvos kvietė kurti ateities Vilnių!

Organizatoriai džiaugiasi sulaukę daugybės piešinių iš visos Lietuvos ir dėkoja visiems dalyviams bei jų mokytojams.

Kiekvienoje amžiaus grupėje komisija išrinko po 5 įdomiausius darbus, kurie papuoš ir Paviljono prieigas.

Mūsų Žemyniečiai tarp 9-12 kl laimėjo 4 laureatines vietas + 19 padėkų. Laureatai: Vilija Daunoraitė, Aistė Kaikarytė, Deimantė Filkaitė ir Arturas Sidas Bukauskas.

Padėkos: Adrianai Vitkovskajai, Aistei Krikščiūnaitei, Arturui Žemlo, Aurėjai Senkevičiūtei, Austėjai Budzevičiūtei, Edvard Kunej, Žilvinui Šelmiui, Gabrielai Oleinikovai, Gintarei Janutėnaitei, Gretai Mazurkevičiūtei, Indrei Kavaliukaitei, Karolinai Kaniavaitei, Nedui Dubinskui, Nojui Mickevičiui, Olivijai Butkevičiūtei, Rusnei Čirkelytei, Rūtai Valytei, Skaistei Kernagytei, Vaivai Šadenytei,

Sveikiname ir kviečiame pasižvalgyti.