Sveikiname geriausiai pasirodžiusius lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje

„Prišaukti džiugesį lyg paukštį ulbantį,

Kad ligi galo vieškeliu lydėtų,

Iš duonos kvapo ir miškų giesmės

Kalba gimtoji lūposna įdėta“, – šiais Janinos Degutytės žodžiais ankstyvą sausio 18 dienos rytą gimnazijos lituanistai sveikino į lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadą susirinkusius mokinius. Mokiniai suko galvas, spręsdami įvairias užduotis, kuriose reikėjo pademonstruoti ne tik literatūros ir jos istorijos žinias, bet išmanyti ir kalbotyros dalykus, žinoti svarbiausius šio mokslo atstovus. Dėkojame visiems dalyvavusiems. Sėkmingiausiai pasirodę I–II klasių mokiniai –  Luknė Linkevičiūtė (I A),  Saulė Blaževičiūtė (1 A), Augustinas Petkevičius (1 C) ir Kristina Mezenceva (1 C). Geriausiai pasirodę III–IV klasių mokiniai – Ema Zimnickytė (III A), Elvinas Zaleckas (IV B) ir Mykolas Motiejūnas (IV D). Vilniaus miesto etape gimnazijai atstovaus  Ema Zimnickytė bei Elvinas Zaleckas. Sveikiname ir linkime didžiausios sėkmės!