Sveikiname 2B klasės mokines konkurso „Tau to nereikia“ nugalėtojas

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas organizavo konkursą „Tau to nereikia“, kurį laimėjo 2B  klasės mokinės G. Mazurkevičiūtė, M. Česonytė, L. Jasionytė ir G. Janutėnaitė. Šio konkurso tikslas buvo paskatinti jaunuolius kritiškai pažvelgti į elektroninių cigarečių vartojimą bei jų daromą žalą sveikatai ir gamtai, paraginti savo artimuosius, draugus gyventi tvaresniame ir švaresniame pasaulyje.

Laimėjusioms bendraklasėms buvo įteiktas 500 eurų piniginis prizas pasirinktai pažintinei kelionei, o visai 2B klasei gegužės 24 dieną buvo suorganizuota apdovanojimų ceremonija  bei ekskursija į Vyriausybės rūmus, kiekvienam mokiniui buvo įteikta atminimo dovanėlė.

Turėjome įdomią paskaitą – diskusiją su šeimos gydytoja Viktorija Andrejevaite apie elektroninių cigarečių keliamą žalą sveikatai, aplinkai ir pasekmes jauno žmogaus gyvenimo kokybei.

Ekskursijos metu turėjome galimybę pasivaikščioti po Vyriausybės rūmus, sužinojome nemažai faktų apie šį statinį. Taip pat turėjome išskirtinę galimybę pabuvoti Vyriausybės posėdyje, kur ministrė pirmininkė I. Šimonytė pristatė mus visiems posėdžio dalyviams, kurie pasitiko mus ovacijomis.

Tai buvo labai įdomi ir pagalvoti apie elektroninių cigarečių žalą priverčianti patirtis.

Balkevičiūtė 2B