Projektas „Medijų raštingumas multiplikatoriams“

Esant poreikiui visuomenėje ugdyti atsparumą išorės grėsmėms, Lietuvos vokiečių kalbos mokytojų asociacija kartu su Vokietijos ambasada tęsia projektų seriją „Medijų raštingumas multiplikatoriams“. Projekto tikslas – ugdyti 8 – 12 kl. mokinių (besimokančių vokiečių kalbos) bei jiems dėstančių mokytojų medijų ir informacinį raštingumą, plėsti medijų raštingumo multiplikatorių gretas šalyje.

Mūsų gimnazijos komanda mokyt. Beata Nikrevič, Saulius Jaruševičius ir mokiniai – Ema Šimkutė, Tautgintė Beinoraitė taip pat įsitraukė į šį projektą, kurio pirmoji dalis vyko Vilniaus licėjuje. Diena buvo pilna įvairių pranešimų apie medijas, informacijos skaitymą ir kitas informacines įdomybes, kurias pristatė savo srities profesionalai – žurnalistai, mokytojai, VU dėstytojai. Po kiekvieno pranešimo atlikome ir įvairias trumpas (kūrybines) veiklas. Išklausę mokymų medžiagą, gavome kūrybinę užduotį kitam projekto etapui, kurią pristatysime gruodžio 17 d. prezentacijų dienoje bei mokyklos bendruomenei.