Pasaulinės geografijos savaitė

2015 metais įsipareigojome sau užtikrinti geresnę ateitį ir 193 šalys išsikėlė 17 darnaus vystymosi tikslų, kuriuose siekiama įgyvendinti iki 2030. Pasaulinės geografijos savaitės metu I-III klasių mokiniai leidosi į šių tikslų pažinimą, o jų kūrybos darbais galėsime grožėtis gimnazijos erdvėse visi kartu.

#MEPALietuva mokiniai turėjo diskusiją, kurios metu aptarė darnaus vystymosi tikslus Lietuvoje ir Europos Sąjungos šalyse, jų problemas ir perspektyvas. O #MEPALietuva jaunesnioji ambasadorė Deimantė, GIS dieną paminėjo savo darbu su GIS  programa. Darbo tema „Darnus vystymasis“ 10 tikslas – sumažinti nelygybę.

Tikimės, kad tai padės mums visiems susimąstyti, nes juk kiekvieno tikslo įgyvendinimas prasideda nuo mūsų pačių.

#MEPALietuva

#MEPA