Paroda „Mes esam Vilnius, o Vilnius – tai mes!”

Lapkričio 14 d. į Vilniaus miesto savivaldybę sugužėjo didelis būrys žemyniečių. Gimnazistai su savo mokytojais sveikino Vilniaus miestą savo sukurtais kūrybiniais darbais, nuostabiomis dainomis, literatūriniais skaitiniais, taip išreiškėme savo ryšį su Vilniaus miestu. Žemynos direktorė Aldona Šventickienė pakvietė atidaryti parodą „Mes esam Vilnius, o Vilnius – tai mes!” Vilniaus miesto savivaldybės mero pavaduotoją Arūną Šilerį. Jis pasidžiaugė mokinių gebėjimų išreikšti save kūryboje ir dar kartą akcentavo, kad jaunoji kartą yra Vilniaus miesto ateitis.

Parodos atidaryme dalyvavo Vilniaus miesto savivaldybės švietimo skyriaus bendrojo ugdymo vedėja Dalia Petkūnienė, kuri pasidžiaugė mokinių kūrybos rezultatais, choro atliekamų dainų skambesiu.

Kviečiame Žemynos gimnazijos bendruomenę pasižvalgyti po foto galeriją bei peržiūrėti video įrašus, kad galėtumėte susipažinti su mokinių kūrybiniais pasiekimais. Tokios iniciatyvos skatina ne tik kultūrinį mainų procesą, bet ir padeda mokiniams ugdyti saviraiškos įgūdžius bei kurti bendruomenės jaukumo dvasią.

Fotografas Modestas Meškelė

Filmuota medžiaga Urtė Žėkaitė