Mokslo populiarinimo šou „700 Vilnius Jaunas. Mokiniai sugrįžta”

2022-03-28 mūsų gimnazijoje vyko mokslo populiarinimo šou „700 Vilnius Jaunas. Mokiniai sugrįžta. Ignas Alminauskas ir N2 komanda“, skirtas „Vandens ir Žemės dienai“ , kurį organizavo fizikos mokytoja Danguolė Miliauskienė.

N2 populiaraus mokslo kolektyvas stebino moskleivius pasirodymu „Mokslo šturmas“, demonstruodami įspūdingiausius eksperimentus iš viso mokslo pasaulio. Mokiniai galėjo atlikti skirtingus triukus, tarp kurių:

• Ugnies grandinėperdavinėjo iš pirmo žvilgsnio pavojingą, bet iš tiesų nekenksmingą ugnį degančiomis rankomis iš vieno žmonių grandinės galo į kitą.
  • Giroskopaspasinaudodami giroskopine jėga laikė itin sunkų ratą ant vieno piršto.

Chemija bei fizika dar niekada nebuvo tokia įdomi! Įspūdingi eksperimentai su skystu azotu, liepsnojančios chemijos bei tūkstančių voltų žaibų demonstracija nepaliko abejingų!