Matematikos „Greito sprendimo uždavinių“ konkursas

2021 m. lapkričio 19 dieną mūsų gimnazijoje vyko matematikos „Greito sprendimo uždavinių“ konkurso I-asis etapas, kuriame varžėsi keturiolika mūsų gimnazijos trečiokų. Šiame konkurse mokiniai turėjo pademonstruoti loginį mąstymą, greitą reakciją bei matematinių žinių taikymą sprendžiant galvosūkius primenančius uždavinius.  Geriausius šios konkurso rezultatus pelnė Domantas Petkevičius, Dominykas Čepas, Dovydas Bubulas, Domantas Martišiūnas ir Rokas Tomkus.

Šie, daugiausiai taškų surinkę, mokiniai yra pakviesti dalyvauti šio konkurso Žirmūnų gimnazijos organizuojamame II-ąjame etape, kuris vyks 2021 m. gruodžio 1d.
Sveikiname žingeidžius moksleivius ir tikimės, kad entuziazmas matematikai ir toliau neblės…