Kviečiame į inžinerijos dieną

Mieli pirmokai,

pirmadienį kviesime Jus į inžinerijos dieną. Jūs turėtumėte žinoti, kad esame gimnazija, kurią itin vertina VilniusTech universitetas.

III-IV klasėse mokiniai renkasi VilniusTech modulį. Modulio vadovai – matematikos, fizikos ir chemijos mokytojai organizuoja tiesiogines arba nuotolines universiteto dėstytojų paskaitas, kartu su mokiniais lanko universiteto laboratorijas, atlieka eksperimentus, pasimatuoja studento kėdę. Kai tik gali, šio universiteto dėstytojai apsilanko ir mūsų pamokose.

Ateities inžinerijų modulio mokiniai atlieka įvairius kūrybinius-eksperimentinius darbus gaminio modeliavimo, medžiagų technologijų (liejimo), medijų technologijų, žaliosios energetikos srityse. Visose kategorijose organizuojamas konkursas, kuriame varžosi apie šešiasdešimt šalies mokyklų. Mūsų gimnazijos komandos kiekviename sezone parveža 2-3 prizines vietas!

Apie „Ateities inžinerijų“ veiklą plačiau galite rasti čia:  https://ateitin.vilniustech.lt/

Jau šeštus metus iš eilės VilniusTech priėmimo komisija mus informuoja: esame gimnazija, kurios abiturientų daugiausia įstoja į šį universitetą!!! TELTONIKA, pačios žymiausios lietuviško kapitalo įmonės vadovas sakė, kad būtent dėl to jam mūsų gimnazija pasirodė labai įdomi. Todėl jis nori pasidalinti sėkmės istorija, kaip ši įmonė tapo viena iš pasaulinių lyderių kuriant unikalius daiktų interneto sprendimus, kurie tarnauja žmonėms.

Rudenį pasakojome apie Kauno  technologijų universiteto projektą DEC.LT. Labai džiaugiamės, kad kai kurie Jūsų jau įsijungėte į projektavimo, statybos inžinerijos ir architektūros konkursą. Nekantriai laukiame Jūsų darbo rezultatų.

Ar dar reikia priežasčių organizuoti „Inžinerijos dieną“? „Inžinerijos diena“ vyks balandžio 6 d. per 4-7 pamokas.

Ką bus galima išgirsti,  pamatyti, išbandyti? Siūlome iš anksto susipažinti su programa. (prisegtuke) Klausykite, stebėkite, veikite! Kartu su Jumis bus Jūsų dalykų mokytojai, kurie taip pat dalyvaus visose veiklose ir paruoš Jums užduotis, patikrinančias, kaip gerai išgirdote, pastebėjote, atlikote užduotį. Nepraleiskite progos gauti kaupiamųjų balų.

Pirmadienį pranešime tikslią informaciją, skirtą kiekvienai klasei.

Jei Jūsų tėveliai ketvirtadienį turi laisvą dieną – pakvieskite juos į inžinerijos mokslo šventę. Būkime, mokykimės, pažinkime pasaulį kartu. Tik tėveliams priminkite: apie savo ketinimą atvykti  jie turi pranešti per TAMO pavaduotojai R.Kazlauskienei.