Išvyka į Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministeriją

2024-04-18 dieną 1D klasė  vyko į Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministeriją. Mokiniams ministerijos Viešojo saugumo politikos grupės vadovas Darius Domarkas su tikru policijos pareigūnu suteikė progą pamatyti kaip, vyksta ,,Pasitarimo narkotikų kontrolės klausimais simuliacija“. Pamokos tikslas. Supažindinti su narkotikų vartojimo jaunimo tarpe problematika ir jos valdymo būdais.

Mokiniai žaidė žaidimą, per kurį buvo inicijuojama diskusija apie būdus ir priemones pristatytai situacijai spręsti ir kontroliuoti. Mokiniams priskiriamos rolės (atstovaujamos institucijos) ir buvo kviečiami interaktyviai siūlyti būdus ir priemones pristatytai situacijai spręsti bei suvaldyti.

Buvo norima išgirsti mokinių nuomonę ir jų supratimą bei būdus, kaip spręsti šią sunkią problemą iš skirtingų pozicijų. Tikrai buvo įdomu klausyti skirtingų požiūrių, sprendimų šios opios problemos atžvilgiu.

Ačiū Vidaus reikalų ministerijai  už skirtą laiką ir dėmesį.

Elena Šiupšinskaitė ir Sigita Kaminskienė