I-II klasių tinklinio projektas „Aukime kartu su tinkliniu“

Du mėnesius Žemynos gimnazijos sporto salėje vyko I-II klasių tinklinio projektas „Aukime kartu su tinkliniu“. Projektą vykdė fizinio ugdymo mokytoja Virginija Čaikauskienė. Dalyvavo 10 klasių, sužaista daugiau kaip 60 varžybų. Visi dalyvavę mokiniai atidavė daug jėgų, buvo smagu stebėti kiekvienas varžybas, net ir traumuoti žaidėjai veržėsi į aikštelę padėti savo klasėms. Džiugu, kad mokiniai tikrai paaugo meistriškumu. Kuo toliau, tuo kovos darėsi įdomesnės. Į stipriausiųjų ketvertuką gražiai įsijungė ir 1g klasė, kuri džiaugėsi III vieta. Na, o projekto čempionais pripažinta 2d klasė, kuri buvo labai vieninga, laikėsi žaidybinės drausmės ir nusipelnė I vietos. Varžybas stebėjo ir mokytojos, atiduodamos savo simpatijas patikusiai klasei, ir mokiniai, kurie padėjo vykdyti projektą ir negalėjo gyventi be tinklinio. Labai džiugu, kad ši sporto šaka mūsų gimnazijoje įgavo pagreitį, kad mokiniai po pamokų ne skuba į namus, o smagiai ir aktyviai leidžia laiką sporto salėje su tinklinio kamuoliu. Sėkmės visiems dalyvavusiems.