Fizinio ugdymo mokytojai organizavo Lietuvos kūno kultūros ženklo programos „Vis tobulėti” testus.

Gegužės 17 dieną po pamokų fizinio ugdymo mokytojai organizavo Lietuvos kūno kultūros ženklo programos „Vis tobulėti” testus. Savo fizinį parengtumą pasitikrinti galėjo visi norintys III – IV klasių moksleiviai. Smagu, kad Žemynos gimnazijos moksleiviai išlaikė testus, gaus specialius pažymėjimus ir aukso bei aukso su ąžuolo šakele ženklelius. Mokiniams, įgijusiems nustatyto laipsnio ženklą, gali būti suteikiama pirmenybė stojant į aukštųjų mokyklų kūno kultūros specialybę pagal aukštųjų mokyklų nuostatus. Pažymėjimas ir ženklas galioja dvejus metus.