Danieliaus Bočiulio gatvės fotografijos paroda „Itališkos gatvių istorijos“

Sakoma, kad fotografija yra tylos menas, bet menininkai bando jį įgarsinti. Menininkas nuolat pastebi elementus, kurie neįprasti, kitokie, kurie atveria daugybę istorijų, pokalbių. Ši paroda atskleidžia italų kasdienybę ir apskritai žmonių gyvenimą. Pagrindinė fotografijų parodos mintis – skirtingos emocijos, kurias išgyvena visi kiekvieną dieną. „Individo emocija gali nusakyti visą žmogaus istoriją ir kiekvieną jos detalę“, – teigia parodos kūrėjas Danielius Bočiulis. Tos istorijos atskleidžiamos, kai žmonės eina gatvėmis, sėdi parkuose ant suoliukų, yra sustoję ar susimąstę, šypsosi ar liūdi. Nuotraukos, esančios parodoje, atspindi kur kas platesnę reikšmę – kiekvieno individo kuriama istorija galų gale yra visos žmonijos istorijos pasakojimas. Senovės romėnai teigė: „Menas ilgas, gyvenimas trumpas“, todėl, fiksuodami akimirkas, liudijame gyvenimą ir prasmę.