Antrų klasių moksleivių krikštynos gimnazijos pirmokams

Vilniaus Žemynos gimnazija yra vieta, kurioje mokiniai ne tik mokosi, bet ir kuria ypatingas tradicijas. Vienas iš tokių įvykių yra antrų klasių moksleivių organizuojamos krikštynos gimnazijos pirmokams. Ši šventė yra ne tik galimybė susipažinti su naujais bendraamžiais, bet ir puikus būdas parodyti pagarbą ir rūpestį pirmokams.

Bendradarbiavimas ir komandinis darbas yra svarbūs įgūdžiai, kuriuos mokiniai įgijo šioje šventėje. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su Jono Biliūno gyvenimo ir meilės istorija  “Jis ir Ji”. Birutė Mar kūrinys atskleidžia įdomius faktus ir emocijas, kurios gali palikti įspūdį ir praplėsti mokinio akiratį. Tai puikus būdas skatinti mokinius domėtis literatūra ir kultūra.

„Pasakos“ kino teatre mokiniai žiūrėjo filmą “Irklais per Atlantą”, kuriame rodomas jauno lietuvio žygdarbis. Aurimas Valujevičius skatina siekti savo tikslų ir įveikti sunkumus. Šis filmas tikrai paliko įspūdį ir įkvėpė mokinius.

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šventės organizavimo!

Šventės organizavimas yra didelis darbas, ir mes dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šios nuostabios šventės. Žemynos tradicijos gyvuoja dėka jūsų pastangų ir meilės mūsų gimnazijai.