Akcija „Knygų Kalėdos 2023”

Mieli skaitytojai,
Jau pasipuošė miestas šventiškai, nauji šalčio gūsiai apglėbia kiekvieną išėjusį į lauką. Noriu pasidžiaugti, kad šiais metais tęsiame gražią ir daug naudos atnešusią „Knygų Kalėdų“ tradiciją.

Iki 2024 m. sausio 12 dienos gimnazijos biblioteka ir vėl lauks jūsų dovanojamų knygų. Mes mielai priimsime ir tas, kurios atkeliaus iš jūsų asmeninės bibliotekos, bet savo skaitytojų vardu prašome dovanoti laukiamiausias knygas. Tuo tikslu parengėme ,,Laukiamiausių knygų sąrašą“. Čia rasite leidinius, kurie yra privalomosios ir rekomenduojamos literatūros sąrašuose, bei tuos, kurių skaitytojai ieško bibliotekos lentynose. Sąraše rasite seniau išleistų knygų, kuriomis jau neprekiaujama, ir naujesnių knygų. Tikimės, kad dovanojamos senesnės knygelės bus geros būklės.

Galiu tik pasidžiaugti mūsų mokyklos bendruomenės geranoriškumu ir dovanojimo kultūra. Tuo įsitikiname kiekvienais metais, esame nuoširdžiai dėkingi! ?  ?