2F klasė dalyvavo simuliaciniame žaidime „Klimatui neutralus miestas”

Šiandien 2F klasės mokiniai dalyvavo simuliaciniame žaidime „Klimatui neutralus miestas“. Naudodamiesi turimais finansiniais ištekliais mokiniai, atstovaujantys profesines sąjungas ir konfederacijas, turėjo sukurti miestą, kuris būtų draugiškas aplinkai. Įvairiais pasiūlymais galėtų pasinaudoti ir Vilniaus miesto savivaldybės atstovai atsakingi už žaliųjų erdvių kūrimą ?

Norime padėkoti Laurai Frolovaitei projekto „Klimatui neutralus miestas“ koordinatorei Lietuvoje Goethe-Institut už patarimus ir puiku žaidimo moderavimą!

Jaunimo debatų asociacijos tarybos narei Viltei Sinkevičiūtei, kad stebėjo ir analizavo diskusiją. Jos išsakytos pastabos ir patarimai neabejotinai pravers ne tik pamokose, bet ir gyvenime.

2F klasės mokiniams linkime sėkmės įgyvendinant tikslus ir dalyvaujant konkurse ?