Žemynos gimnazija mini Europos dieną

Europos diena – 72-asis Europos Sąjungos gimtadienis. 1950 m. gegužės 9-ąją Prancūzijos užsienio reikalų ministras Robertas Šumanas paskelbė deklaraciją, kuri tapo vieningos Europos pradžia.

Ši diena skirta apmąstyti mūsų ateities Europą – kaip mes ją stiprinsime, didinsime jos atsparumą ir užtikrinsime solidarumą. Šiandien Europos Sąjungos ateitis taip pat sprendžiama ir Ukrainoje.

Mūsų gimnazija Europos dieną paminėjo įvairiais renginiais.

Gegužės 4 ir 6 dienomis vyko MEPA pamokos IV ir II klasių mokiniams „Kaip mes pažįstame ES“ ir „Susipažinkime su ES“.

Gegužės 9 d. vyko MEPA renginys – viktorina I klasių mokiniams „Europos sąjunga ir jos šalys“. Pirmų vietų laimėtojais tapo IA, IF ir IG klasių komandos.

Gegužės 9 d. I-II klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Europos Parlamento Biuro Lietuvoje administratoriumi Dovaidu Pabiržiu. Mokiniai sužinojo apie Europos Parlamento veiklą. Dalyvavo diskusijoje ir atliko Europos egzamino užduotis.

#MEPA