Žemynos moksleiviai per Kalbų dieną dalyvavo renginyje „Kalbų labirintas“

2019.09.30

Vakaris Vingilis

Rugsėjo 26 dieną Vilniaus Žemynos gimnazijos moksleiviai Europos kalbų dieną minėjo tikrai išradingai – dalyvavo Valstybės institucijų kalbų centro organizuoto renginio „Kalbų labirintas“ finale.

Jo metu gimnazistai Vilniaus rotušėje sprendė viktoriną ir atsakinėjo į išradingiausius klausimus apie Europos kalbas. Renginį vedė tikras viktorinų guru Robertas Petrauskas, kuriantis laidą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ per LRT televiziją. Renginyje taip pat buvo pristatytas ir komandos sukurtas filmukas, skirtas kalbų dienai paminėti – tai buvo viena iš pirmojo etapo užduočių.

Vilniaus Žemynos gimnaziją atstovavo – Viktorija Ašurakaitė 2F, Gordonas Jankūnas 2D, Paulina Ščeberavičiūtė 2F, Julius Dalgėda 2A, Vilius Budrys 2A. Moksleiviams dalyvavimas viktorinoje labai patiko, nors komanda ir nelaimėjo pagrindinio prizo – liko nenusivylę.

Viktorinai gimnazistus ruošė anglų kalbos mokytojos Alina Suchodolska ir Audronė Sadonienė. Mokykla labai didžiuojasi savo komanda kuri pasiekė tiek daug ir pateko į finalą tarp dvylikos geriausių komandų.