Žemynos gimnazijoje veiks VGTU „Ateities inžinerijos“ kūrybinės dirbtuvės

Spalio 25 d. Žemynos gimnazijoje veiks VGTU „Ateities inžinerijos“ nuotolinio ugdymo platformos kūrybinės dirbtuvės, kuriose dalyvaus  keturių miesto ugdymo įstaigų mokiniai. Padedami gimnazijos mokytojų bei Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytojų,  mokiniai susipažins su robotika, gilinsis į  darnaus namo bei išmaniosios statybos principus  naudojant Minecraft galimybes.
Kitame etape gimnazijos mokiniai galės kurti savo projektus, programuoti robotus. Prireikus pagalbos, mokiniai galės naudotis nuotolinio ugdymo platforma, kuri nuotoliniu būdu suteiks dalykinę bei metodinę medžiagą, IT įrankius ir konsultacijas, įgalinančias juos  atlikti savarankiškus darbus ar tiesiog patobulėti plačioje šiuolaikinių technologijų srityje. Mokinių  kūrybos rezultatai bus  pristatyti VGTU „Ateities inžinerijos“ konkursui.
Kūrybinių dirbtuvių vadovai: M.Parachnevičienė, D.Miliauskienė, T.Jurgutis.