Savanoriavome „Mamų mugėje“ (2019-09-30)

Rugsėjo 30 dieną Vilniaus Žemynos gimnazijos 2G klasės moksleiviai savanoriavo „Mamų mugėje“ verslo centre  „Gariūnai“. Mamų mugė sutraukia tūkstantines minias protingam vartojimui neabejingų šeimų ir džiaugiasi, jog kiekvienais metais savanoriškai veiklai apjungia daugiau nei 200 žmonių. Mūsų gimnazistai padėjo nukabinant, surūšiuojant ir supakuojant neparduotas prekes, rūšiavo drabužius, avalynę, žaislus, padėjo kitiems savanoriams tvarkytis tarp labdaros. Savanorystė suteikia žinių, už kurias labai daug žmonių pasiruošę sumokėti didžiulius pinigus, išmoko džiaugtis kitų laimėjimais, bendru rezultatu, suteikia moralinį pasitenkinimą, įprasmina būtį. Ši veikla mums labai patiko, davė neįkainojamos patirties tokio tipo darbuose.

Džiaugiamės, kad tapome tokio prasmingo renginio dalimi!

2G kl. mokinys Vakaris Vingilis