Pirmokų šimtadienis

Jie plojo, šoko, dainavo ir skandavo. Atidavę visą savo širdį ir jėgas gruodžio 13-tos popietę, 34 laidos pirmokai pasirodė, šviesose ir dūmuose paskendusioje, Vilniaus Žemynos gimnazijos scenoje.

Šių metų pirmokų šimtadienio tema „Lietuvos talentai #ŽemynaEdition“ leido atskleisti pačius įdomiausius ir netikėčiausius jų talentus ar gebėjimus.  Pati gražiausia „Romeo&Džiuljeta“ meilės istorija palietė kiekvieno sėdinčio širdį, fantastiški akrobatiniai triukai, šokiai, pianino garsai ir vaidybos elementai sukūrė nuostabią atmosferą. Žėrinčios žvaigždės ir blizgučiai sužadino tikrą vakarėlio nuotaiką, o dekoracijos ir kostiumai leido dar labiau įsijausti į renginio tematiką.

Renginio metu pirmokus stebino ir antrokų pasirodymai, vienas iš jų net sulaukė pakartojimo ovacijų!

Kasmetinis ir vienas svarbiausių gimnazijos renginių praėjo, pirmokai įžengę kaip svečiai, iš salės išėjo pakėlę galvas kaip pilnaverčiai Vilniaus Žemynos gimnazijos nariai.

Didžiausia padėka:

Gabrielei už tai, kad rašė ir ne tik. Silvijai už tai, kad montavo ir ne tik. Deividui ir Savelijui už tai, kad fotografavo. Gretai už tai, kad filmavo.

Visiems tiems, kurie šoko, vaidino, vedė ar kitaip prisidėjo prie pirmokų šimtadienio didelis ir  nuoširdus lietuviškas AČIŪ

Gabrielė

Žiūrėkite video