Pamoka netradicinėje aplinkoje

Vilniaus Žemynos gimnazijos  mokiniai kovo 19 dieną lankėsi LR seime ir ES informaciniame biure, kur vyko  pamoka “ES  šiandien”.

Gimnazijos mokiniai  dalyvauja MEPA  projektinėje  veikloje, kurios  tema- “Europos parlamento  ambasadoriai”.  Pamoką  vedė ES informacinio biuro darbuotojas.   J is pristatė rinkimų  į  ES  parlamentą   rinkimų   nuostatus,  o  mūsų mokiniai  diskutavo  aktualiais  klausimais apie  pavasarį   vyksiančius  rinkimus ,  aptarė su biuro  darbuotojais   ES naujienas. Pamokos pabaigoje mokiniams  buvo pateiktas  testas, kurį puikiai išsprendė  ir  gavo prizus.

Po  pamokos  žygiavome į LR seimo  posėdžių salę  ir klausėmės  Teisingumo  ministro  pasisakymo  apie antstolių  bei advokatų  darbo  spragas . Stebėjome   diskusiją  tarp  seimo narių, siūlymus keisti  antstolių  darbo  įkainius.

Keliaudami po seimo  rūmus aplankėme  sales, menančias  istorinius  mūsų  tautos  įvykius po 1990metų.