LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS OLIMPIADA

Spalio 12 dieną Vilniaus Žemynos gimnazijoje įvyko lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados pirmasis etapas, kurio tikslas – patikrinti ir įvertinti 9–10 ir 11-12 klasių mokinių lietuvių kalbos, kaip mokomojo dalyko, žinias ir gebėjimus bei atrinkti mokinius, dalyvausiančius Vilniaus miesto olimpiados etape. Mokiniai atskleidė savo lietuvių kalbos ir literatūros žinias, literatūros teksto supratimo ir interpretavimo gebėjimus, minties raiškos raštu bei tekstų kūrimo lietuvių kalba įgūdžius, kuriuos įvertino lietuvių kalbos mokytojos. Dėkojame visiems dalyviams.

9-10 klasių kategorijoje I-ąją vietą užėmė 2e klasės mokinė Sandra Vasilevska, II-osios vietos laureatė 1c klasės mokinė Elzė Petrauskaitė, III-ioji vieta atiteko Mykolui Motiejūnui iš 2d klasės. 11-12 klasių grupėje I-osios vietos laureatė Viktorija Macytė iš 4d, II-osios – 3b klasės mokinys Vakaris Vingilis, III-iąją vietą užėmė Tautvydas Kuprys iš 4d.

Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus! Sėkmės Vilniaus miesto olimpiadoje!

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos