Kūrybinių darbų paroda „Kvadratas. Trikampis. Apskritimas”.

Kūrybinių darbų paroda „Kvadratas. Trikampis. Apskritimas” Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

Spalio 17–26 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyksta  Vilniaus miesto technologijų mokytojų ir mokinių kūrybos darbų paroda „Kvadratas. Trikampis. Apskritimas“. Paroda veikia  Meno erdvėje ir Vaikų ir jaunimo literatūros departamento patalpose. Mūsų mokyklos technologijų mokytojos  eksponuoja savo kūrinius: Vida Jaruševičiūtė (darbas „Mandala”) jos  mokinių darbas „Antspaudas gimnazijai” ir Vilma Vasiliauskaitės mokinių darbas „Laikrodis”.
Spalio 17 d. vyko parodos atidarymas ir kūrybinės dirbtuvės PATS SAU, kur svečiai apžiūrėjo šiuolaikiškas darbo vietas ir įrangą, o jų vedėjas Donatas vos spėjo atsakinėti į klausimus. Šiose dirbtuvėse galima rasi per dvi dešimtis įrengtų individualių darbo vietų, 3D spausdintuvą, vinilo ir kaitrinių plėvių pjaustiklį, kaitrinį presą, mini sublimacinį spausdintuvą, robotikos ir elektronikos rinkinius, programuoti skirtus mikrokompiuterius, kompiuterius su reikiama programine įranga, siuvimo mašiną ir įvairių medžiagų idėjoms paversti realybe. Taip norisi tikėtis, kad panašias technologijų dirbtuves turėsime ir mes mokykloje, nors  kol kas galime tik svajoti.
Visą savaitę biblioteka kviečia į edukacinių renginių ciklą. Kur keletas išradingų ir darbščių TMMT technologijų mokytojų veda kūrybines dirbtuves. Mokytoja Vida mokė panaudoti klevo lapus ir kitas gamtos gėrybes interjere, kiti technologijų mokytojai  mokė kurti rankų darbo knygą ar pasigaminti stilingą aprangos detalę – peteliškę, bei kitų dizaino subtilybių.
Norintieji dar galite suspėti apžiūrėti parodą.