Globalaus atšilimo savaitės renginiai Žemynos gimnazijoje

Lapkričio 21d. Vilniaus Žemynos gimnazijos mokiniai dalyvavo Globalaus atšilimo savaitei skirtuose renginiuose. Į mūsų gimnaziją atvyko Giedrius Bučas iš socialinės iniciatyvinės grupės 360 0 . Lektorius įdomiai pristatė paskaitą apie aplinkosaugą. Vyko diskusijos su Giedriumi Buču. Dėstytojas išprovokuodavo, kai kurias situacijas ir mokiniai turėdavo padaryti savo išvadas. Mokiniams labai patiko, nes susirinko tik tie, kuriems rūpi globalinis atšilimas. Po turiningų diskusijų vyko kūrybinės laboratorijos, kuriose mokiniai pasigamino iš atliekų atšvaitus. Paklausus mokinių ar patiko renginys ir ar norėtų panašių renginių ateityje atsakė, kad projektas buvo įdomus ir naudingas, turiningas, kad labai patiko kūrybinė užduotis, tik ji galėjo būti ilgesnė, kad sužinojo daug naujų dalykų, kurie jiems tikrai pravers ateityje.

Renginio koordinatorė
Asta Valčiukienė