Žemynos gimnazijos II – IV gimnazijos klasių boulingo turnyras

Rugsėjo 6d. mokytoja Asta Valčiukienė suorganizavo Žemynos gimnazijos II – IV gimnazijos klasių boulingo turnyrą. Varžybos vyko Akropolio „Apollo” boulinge nuo 10.00 iki 14.00. Dalyvavo iš viso 32 komandos sudarytos iš 5-6 žmonių. Varžėsi 12 komandų II gimnazijos klasių, 9 komandos III gimnazijos klasių ir 11 komandų IV gimnazijos klasių. Buvo apdovanotos komandos užėmusios pirmas vietas savo amžiaus grupėse.

I vietą tarp II gimnazijos klasių užėmė 2C klasės (pirmoji komanda)
Viktoras, Liutauras, Ignas, Lukas, Gabrielė, Edvin.

I vietą tarp III gimnazijos klasių užėmė 3a (pirmoji komanda)
Deividas, Rojus, Deimantė, Simonas, Aistė.

I vietą tarp IV gimnazijos klasių užėmė 4C (antroji komanda)
Ignas, Tijus, Simas, Lukas K, Albertas.

Laimėtojai labai džiaugėsi vertingais prizais, kuriuos išskyrė Akropolio „Apollo” boulingas, nes jau ne vienerius metus gražiai bendradarbiauja su Žemynos gimnazija. Visi mokiniai dalyvavę varžybose liko patenkinti ir prašė, kad jis taptų tradiciniu ir kasmetiniu Žemynos boulingo turnyru.