Sveikiname Žemynos komandą užėmus 1 vietą filmų kūrimo konkurse

I vieta Respublikiniame filmų, sukurtų mobiliaisiais telefonais, konkurse 2019 m. birželio 10 d. Kauno Žalgirio jachtklube vyko  respublikinis seminaras mokytojams su mokiniais „Mobiliųjų medijų taikymas ugdymo procese”. Jo organizatoriai Kauno moksleivių techninės kūrybos centro medijų skyrius. Į seminarą susirinko 80 dalyvių iš Alytaus, Molėtų, Kauno, Klaipėdos, Vilkaviškio, Vilkijos, Vilniaus, Ukmergės. I – oje seminaro dalyje vyko paskaita ir kūrybinis užsiėmimas  „Filmavimo telefonu pagrindai“, kurio tikslas buvo supažindinti su mobiliųjų telefonų vaizdo kamerų galimybėmis bei parametrais. Lektorius – mobiliųjų įrenginių konfigūravimo ekspertas „Bitės Profas“ Linas Endriukaitis. Dėkinga Kauno Žalgirio jachtklubo aplinka leido susidariusioms kūrybinėms grupėms per palyginus trumpą laiką sukurti 16 trumpų (1- 2 min.) filmukų. Visus nudžiugino galimybė peržiūrėti ir aptarti kūrybinius darbus. Įvyko filmų konkursas. Prizines vietas užėmusios (mokytojų ir mokinių) kūrybinės grupės buvo apdovanotos diplomais.

I vieta atiteko komandai, kurioje kūrė ir Žemynos gimnazijos trečiokės– Rūta Vildžiūnaitė ir Laura Aleksaitė