Šeškinės bendruomenės 40-metis Žemynos gimnazijoje

Pradėkime nuo Istorijos. Kas žino, kiek metų Šeškinei? Ogi 40! O kaip geriausia paminėti šio prestižinio ir saulėto rajono gimtadienį? Teisingai – žaidžiant krepšinį.
Taigi, pasibaigė pasaulinio garso Šeškinės seniūnijos keturiasdešimtmečio minėjimo krepšinio turnyras, kuriame varžėsi 4 komandos. Visi labai norėjo, kad mūsų gimnazija iškovotų pirmąją vietą, nes proga visgi ne eilinė.
Aš visgi turėjau kitą idėją – norėjau, kad turnyre sudalyvautų mūsų devintų – dešimtų klasių moksleiviai ir taip būtų ugdomas mūsų artimiausias rezervas, kuris jau po kelių metų turės ginti gimnazijos garbę. Keletas dvyliktos klasės krepšininkų atėjo jiems į pagalbą ir subūrėme labai simpatišką komandą. Kartais reikia šį tą paaukoti, kad jaunesni žaidėjai gautų patirties ir grūdintųsi. Kaip lakūnai skaičiuoja valandas ore, taip ir sportininkams reikia tikrų kovų praktikos. Turime tikrai perspektyvią ir jau į pagrindinės komandos duris beldžiančią pamainą. Štai tokie įspūdžiai. P.S. Šeškinės jubiliejaus progos taurę laimėjo mūsų gimnazijos komanda.