Projektas „Ką papasakočiau užsieniečiui apie Lietuvos valstybės atkūrimą“

,,Lietuvos valstybės atkūrimo  100-mečio renginiai: integruotas II b ir II e anglų kalbos-istorijos projektas „Ką papasakočiau užsieniečiui apie Lietuvos valstybės atkūrimą“.

2018 m. vasario 13 d. Vilniaus Žemynos gimnazijoje vyko Mokytojų R. Rudaitienės, E. Lipskienės ir S. Kaikarienės padedami mokiniai mintimis nusikėlė į XX amžiaus pradžią ir apžvelgė svarbius modernios Lietuvos valstybės atkūrimą lėmusius įvykius: Didžiojo Vilniaus Seimo veiklą ir nutarimus, Lietuvių konferencijos Vilniuje reikšmę bei Lietuvos Nepriklausomybės Akto pasirašymo aplinkybes. Mokiniai rinko istorinę medžiagą apie Vasario 16-osios Akto signatarus,  rengė parodėles gimnazijos fojė ir Informaciniame centre-skaitykloje, kūrė pateiktis , lankstinukus, parengė viktorinos klausimus  bei anglų kalba pristatė XX a. pradžios Lietuvos valstybės atkūrimo istoriją.