Ar žinote, kas yra Hygge?

Mūsų gimnazijos pirmokai jau žino! Danų laimės paslaptimi nusprendėme pasidalinti ir su Jumis. Visą mėnesį pirmų klasių mokiniai, kartu su anglų kalbos mokytoja Jolanta Liubkevič ieškojo informacijos, diskutavo ir vertė straipsnius į lietuvių kalbą tam, kad galėtų atnešti šilumos ir į Jūsų namus. Vertimas yra didelis ir sunkus darbas. Dalinamės tikru, neredaguotu darbu, kurį mums pavyko atlikti šį mėnesį. Marija Sorokinaitė iš 1E Jums paruošė trumpą santrauką apie tai, kas yra Hygge, Amalija Balčiūtė iš 1E prisidėjo paruošdama Jums filmų sąrašą atostogoms, Mantas Konstantinavičius iš 1A sudeliojo patarimus apie tai, kaip jaustis gerai namuose net esant karantinui, o jo klasiokė Tajina Rakovskaja paruošė Jums labai sudėtingą receptą, kurį kviečiame gaminti atostogų metu ir įnešti šiek tiek Britiško skonio į Jūsų gyvenimus. 1F klasės mokiniai Julija Slaboševičiūtė ir Jokūbas Kriauza paruošė vaizdo patarimus apie tai kaip dekoruoti savo namus šventėms ir ne tik bei suteikti namams daniško jaukumo. Vaizdo įrašus galite peržiūrėti paspaudę nuorodas:

Gražių švenčių linkėdami atsisveikiname iki kitų susitikimų!