
Žemyniečiai tarptautinėje konferencijoje “Šiuolaikiniai atradimai ir technologijos pamokoje 2023”
Šiandien mūsų gimnazijos mokinės Justė Ražanauskaitė (If klasė), Kamilė Vyšniauskaitė (III E klasė) ir Ugnė Marija Kulvinskaitė (III A klasė) dalyvavo tarptautinėje mokinių ir mokytojų konferencijoje “Šiuolaikiniai atradimai ir technologijos pamokoje 2023”, kurį vyko Marijampolės “Sudūvos” gimnazijoje. Kamilė ir Ugnė Marija skaitė pranešimą, šiandieniniame pasaulyje aktualia tema apie rūšiavimą “Nelik








