
Aukšti pasiekimai – visos bendruomenės džiaugsmas
Kaip ir kiekvieną pavasarį, vakar gimnazijoje įvyko jauki padėkos popietė, kurioje direktorė pasveikino šių mokslo metų olimpiadų, konkursų ir varžybų prizininkus. Gimnazijos bendruomenė visuomet siekia padėkoti mokiniams ir juos ruošusiems mokytojams už aukštus pasiekimus bei gimnazijos vardo garsinimą. Šiemet 22 gimnazijos mokiniai dalykinėse olimpiadose pasiekė prizines vietas ir buvo apdovanoti Vilniaus








