
Paroda „Mes esam Vilnius, o Vilnius – tai mes!”
Lapkričio 14 d. į Vilniaus miesto savivaldybę sugužėjo didelis būrys žemyniečių. Gimnazistai su savo mokytojais sveikino Vilniaus miestą savo sukurtais kūrybiniais darbais, nuostabiomis dainomis, literatūriniais skaitiniais, taip išreiškėme savo ryšį su Vilniaus miestu. Žemynos direktorė Aldona Šventickienė pakvietė atidaryti parodą „Mes esam Vilnius, o Vilnius – tai mes!” Vilniaus miesto








