
INŽINERIJOS DIENA ŽEMYNOJE
Balandžio 6 d. Vilniaus Žemynos gimnazijoje vyko neeilinė–Inžinerijos diena. Žemynos direktorė sveikino svečius, o pavaduotoja ugdymui Rasa Kazlauskienė kvietė aktyviai įsijungti į renginio veiklas. Žemynos gimnazijos inicijuotoje Inžinerijos dienoje dalyvavo projekto ,,Merginos TECH“ atstovė Justė Rožėnė, KTU Rinkodaros ir komunikacijos koordinatorius Viktoras Jasaitis. Justė Rožėnė skaitė I klasių mokiniams paskaitą tema „Džiaugtis, ar liūdėti“.








