
Respublikinė lietuvių kalbos tiriamųjų ir mokslinių darbų konferencija „Filologinės dėlionės“
Kovo 18 dieną Žemynos gimnazijos aktų salėje bei skaityklos erdvėje karaliavo lietuviškas žodis. Jau 14 kartą gimnazijoje vyko respublikinė lietuvių kalbos tiriamųjų ir mokslinių darbų konferencija ,,Filologinės dėlionės“. Dešimtis mūsų gimnazistų iš II-IV klasių dalijosi savo įžvalgomis, analizavo pačių pasirinktus ar mokytojų rekomenduotus kūrinius. Kiekvienais metais konferencija stiebiasi vis aukščiau








