Mokyklos naujienos

Žemynos gimnazija mini Europos dieną

Europos diena – 72-asis Europos Sąjungos gimtadienis. 1950 m. gegužės 9-ąją Prancūzijos užsienio reikalų ministras Robertas Šumanas paskelbė deklaraciją, kuri tapo vieningos Europos pradžia. Ši diena skirta apmąstyti mūsų ateities Europą – kaip mes ją stiprinsime, didinsime jos atsparumą ir užtikrinsime solidarumą. Šiandien Europos Sąjungos ateitis taip pat sprendžiama ir

Antroji Erasmus+ projekto diena Lietuvoje “My bigesst dream is better world”

Antra projekto diena, trečiadienį, nuo pat ankstyvo ryto, važiavome į Lietuvos kurortinį miestą – Druskininkus. Gidė supažindino mokinius su miesto istorinėmis detalėmis ir taip pat parodė gražiausias Druskininkų vietas. Aplankėme K. Deneikos sveikatingumo parką, Druskonių ežerą, mineralinius vandenis ir XIX a. parką bei sužinojome su jais susijusius faktus ir legendas.

Pirmoji Erasmus+ projekto diena Lietuvoje „My bigesst dream is better world”

Šiandien prasidėjo pirmoji Erasmus+ projekto diena Lietuvoje ,,My bigesst dream is better world“. Į mūsų mokyklą atvyko svečiai iš septynių Europos šalių. Šią savaitę mūsų mokykloje lankosi svečiai iš Italijos, Graikijos, Turkijos, Portugalijos, Šiaurės Makedonijos bei Rumunijos. Saulėtą antradienio rytą pradėjome apsilankymu seime. Visos šalys gavo galimybę išgirsti Lietuvos istoriją,

Europos dienos minėjimo renginys „Europos šaukliai“

Gegužės 5 dieną, artėjant Europos dienai, mūsų gimnazijoje įvyko Europos dienos minėjimo renginys „Europos šaukliai“. Šio renginio metu sulaukėme svečių iš kaimyninių progimnazijų. Mus aplankė Taikos, Sietuvos, Žemynos ir Maironio progimnazijų direktoriai, mokytojai ir mokiniai. Mokyklų, kaip ir visos Europos vienybę paminėjome kartu, taip dar labiau sustiprindami tarpusavio ryšius . Svečiai susipažino

Žemyniečiai dalyvauja „IKI Ėjimo varžybose”

Lietingą balandžio 23 dieną Vilniuje vyko tradicinis  renginys „Iki ėjimo varžybos”. Jame dalyvavo 13 000 dalyvių. Neišsigandę lietaus šiame renginyje dalyvavo Vilniaus Žemynos gimnazijos 1-3 klasių mokiniai bei fizinio ugdymo mokytojai ir laimėjo masiškiausios mokyklos apdovanojimą. Ačiū Jums, mokiniai, kad nepabijojote sušlapti drabužių ir išsitepti batų. Karoliniškėse nuo šeštadienio ryto susirinkusių dalyvių tikslas

Respublikinė gamtos mokslų konferencija „Aplinkos raida 2022”

Balandžio 7 dieną  Vilniaus Žemynos gimnazijoje vyko Respublikinė gamtos mokslų konferencija „Aplinkos raida 2022”. Konferencijoje dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš įvairių Lietuvos mokyklų.  Konferenciją pradėjo Žemynos gimnazijos choras. Susirinkusiuosius pasveikino ir idėjų naujiems darbams palinkėjo Žemynos gimnazijos direktorė Aldona Šventickienė. Plenarinį pranešimą skaitė VILNIUS TECH Aplinkos apsaugos ir vandens inžinerijos

Menų diena

Balandžio 12 d., Žemynos gimnazijoje praūžė Menų diena. Renginį pradėjo Žemynos gimnazijos direktorė Aldona Šventickienė, pasveikinusi atvykusius svečius, bei mokyklos bendruomenę. Edukacijoje sulaukėme dalyvių iš: Taikos, Sietuvos, Viršuliškių bei Maironio progimnazijų. Šią dieną turėjome STEAM veiklas, žaidėme su teatro mokytoja Rūta, ,,Muilo burbulų laboratorija“ – konsultuojant chemijos mokytojai Anai, išbandė

Paramos koncertas – mugė „Saulėtekis Ukrainai“

Balandžio 4 d. Vilniaus Žemynos gimnazijoje vyko paramos koncertas – mugė „Saulėtekis Ukrainai“. Renginio metu Jūs suaukojote 300 € !!! Pinigai bus aukojami „Blue and Yellow“ organizacijai. Nuoširdus AČIŪ už neabejingumą, vieningumą, skleidžiamą šilumą ir gėrį. Darykime tai, ką sugebame geriausiai. Menas nugali viską! Fotografas: Aurimas KolentPasirodžiusios grupės: „Nights in

VU chemijos ir geomokslų fakulteto laboratorijos

Kovo 21 dieną 2 E klasės mokiniai vyko į VU chemijos ir geomokslų fakulteto laboratorijas, kur atliko chemijos laboratorinį darbą  „Vandens kietumo nustatymas“. Mokiniai turėjo galimybė teorines žinias pritaikyti praktiškai, susipažinti su universiteto laboratorijoms bei stebėti „įdomiųjų bandymų“ atlikimą, kuriuos rodė VU laborantės.

Nuotolinė paskaita Nanomedžiagų pasaulis

Kovo 23 d. (trečiadienį) aktų salėje per 1 pamoką vyko nuotolinė paskaita Nanomedžiagų pasaulis, kurią vedė VILNIUS TECH universiteto Chemijos ir bioinžinerijos katedros docentė doc. dr. Ingrida Bružaitė. Paskaitoje dalyvavo 2 H klasės (visi) ir  IIIA, IIIC, IIID, IIIF, IIIG gimnazijos klasių mokiniai (pasirinkę fiziką). Mokiniai „keliavo“ VISATOJE didžiuliu greičiu, susipažino